Kontakt


Mlektar S.A.
ul. Dąbrowskiego 46
33-100 Tarnów

e-mail: sekretariat@mlektar.pl
Centrala tel. 14 621 08 51 do 55
Sklep firmowy tel. 14 621 08 51 w. 25
Fax 14 621 08 59

Prezes
e-mail: prezes@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 52

Skup
e-mail: skup@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 10, 16

Laboratorium
e-mail: laboratorium@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 31, 32

Produkcja
e-mail: produkcja@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 39, 40

Handel
e-mail: handel@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 24, 64

Zamówienia prosimy kierować na adres e-mail: zamowienia@mlektar.pl.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza składanie zamówień online.
tel. 14 621 08 51 w. 33, 63

Techniczny
e-mail: techniczny@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 22, 30

Księgowa
e-mail: ksiegowa@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 42, 43, 44

Administracja
e-mail: administracja@mlektar.pl
tel. 14 621 08 51 w. 65

Dbamy o Ciebie
Wieloletnia współpraca z rolnikami pozwala nam na pozyskanie surowca o najwyższej jakości. Nasze produkty powstają w sposób tradycyjny. Dbamy o to aby były przyjazne dla Twojego zdrowia!
Smaki Mlektaru
Mleko i produkty mleczne są świetnym uzupełnieniem codziennej diety. Przygotowaliśmy cykl przepisów kulinarnych, tworzonych w oparciu o nasze produkty. Dla Twojego zdrowia!
Kontakt

Mlektar S.A.
ul. Dąbrowskiego 46
33-100 Tarnów
tel. 14 621 08 51
e-mail: handel@mlektar.pl

Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza składanie zamówień online. Aby złożyć zamówienie poprzez naszą stronę www kliknij tutaj.
Sklep firmowy
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego przy ulicy:
J.Dąbrowskiego 46
w Tarnowie