Publikujemy informacje o planie połączenia Spółek.

Załączniki do planu zostały utajnione, jako poufna informacja przedsiębiorstwa.
Pobierz dokument
Dbamy o Ciebie
Sery twarogowe

Twaróg, zwany „białym serem” to ser świeży, wytwarzany z mleka krowiego. Mlektar SA w Tarnowie jest czołowym producentem twarogów w naszym regionie. Nasze twarogi występują w postaci: formowanych kostek różnych wielkości, klinka,serka do wypieków, 3 x mielony, serków homogenizowanych oraz o zawartości tłuszczu mlecznego: do 0,5% , półtłusty do 4% i tłusty ok. 8 % .

Sery twarogowe są bogatym źródłem naturalnego, dobrze przyswajalnego białka i aminokwasów egzogennych, których nasz organizm nie potrafi wytwarzać, dlatego muszą być dostarczane z pożywieniem. Sery twarogowe zawierają magnez, potas, cynk, a także łatwo przyswajalny wapń, który dzięki obecności witaminy D zawartej w tłuszczu mleka jest prawidłowo wchłaniany przez organizm człowieka. Ze względu na częściowo rozłożoną laktozę przez bakterie użyte do ukwaszania mleka, sery twarogowe powinny znaleźć się w diecie dzieci i osób starszych oraz mogą być wykorzystane w wielu dietach leczniczych.

Jedną z najważniejszych cech twarogu jest jego wszechstronność, a jeśli chodzi o zastosowanie kulinarne – jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów. Można go zastosować jako dodatek do niemal każdego posiłku przyprawiając go na słodko, słono lub pikantnie. Sery twarogowe mogą być spożywane bezpośrednio, a także w postaci past z dodatkiem owoców, warzyw lub ryb, można je zastosować jako nadzienie do pierogów, naleśników, klusek, bądź też jako składnik ciast i innych wyrobów cukierniczych.

Polecamy nasze tradycyjne twarogi, jako produkt o najwyższej jakości, w pełni zaspokajający smakowe i kulinarne wymagania naszych klientów.

Smacznego!!!!!!!!!!

Dbamy o Ciebie
Wieloletnia współpraca z rolnikami pozwala nam na pozyskanie surowca o najwyższej jakości. Nasze produkty powstają w sposób tradycyjny. Dbamy o to aby były przyjazne dla Twojego zdrowia!
Smaki Mlektaru
Mleko i produkty mleczne są świetnym uzupełnieniem codziennej diety. Przygotowaliśmy cykl przepisów kulinarnych, tworzonych w oparciu o nasze produkty. Dla Twojego zdrowia!
Kontakt

Mlektar S.A.
ul. Dąbrowskiego 46
33-100 Tarnów
tel. 14 621 08 51
e-mail: handel@mlektar.pl

Sklep firmowy
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego przy ulicy:
J.Dąbrowskiego 46
w Tarnowie